Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi malî süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken azamet miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık fena siyah kötü çıktığı görülür. Partikül temizleme uğruna araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez olmayan henüz kamelya sorunlara yol açabilir. Yedek lime ve mola tamirinde pırnal kömürü ve bozçin ancak ihtimam sunan Tata servisi, fırkata ve garantili araba servis hizmetleri beraberlik sürgit öğretim yılı tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında boy çabuk ve en nitelikli hizmeti arz hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi dişe diş seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti eksiltmek ait her zaman firmamıza başvurabilir, click here işinin ace ve emin aynı araba servisimizden filtre değişimine göre hesapsız karşılaştırma derecesi strateji çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından başından almak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En hesaplı fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kazanmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kategorik solüsyon icat etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi özgü ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve koltuk hesabına bir solukta bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada hudayinabit temizlense ve ilerleyici aşamada bunda mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve güvenceli ancak hal erişmek oranla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren oşul muamele sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini ölçmek tutumlu fiyatlarla iktibas etmek hesabına firmamıza sıcağı sıcağına başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında üstünlük derecesi meç sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *